Jak przebiega proces współpracy? Jak to działa?

1. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego, dokonamy wstępnego rozpoznania sprawy oraz umówimy się na spotkania wstępne.

 

2. Na spotkanie przygotuj kopię umowy kredytowej wraz z wszelkimi załącznikami i ewentualnymi aneksami. Na tym, jak i na każdym etapie z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

3.  W kolejnym kroku dokonamy dla Ciebie darmowej, szczegółowej analizy Twojej umowy. Ustalimy, czy umowa i zawarte w niej klauzule kwalifikują się do podważenia przed sądem oraz ile może wynieść przybliżona kwota roszczenia wobec banku - innymi słowy: CO I ILE NA TYM ZYSKASZ?

 

4. W rzetelny oraz transparentny sposób, przekażemy Ci wyniki naszej analizy. Dowiesz się również o wszystkich kosztach, jakie niesie za sobą sprawa. Mając pełen przekrój informacji, dokonasz optymalnej i odpowiedzialnej decyzji.

 

5. Jeśli uznasz, że czas najwyższy zawalczyć o swoje, wówczas podpiszemy przejrzystą umowę dotyczącą świadczonej przez nas usługi, która zagwarantuje Ci zaangażowanie i obsługę na najwyższym poziomie. .

 

6. Po podpisaniu umowy oraz wniesieniu opłaty wstępnej, przystąpimy do bardzo konkretnych działań. Kompletujemy niezbędną dokumentację oraz przygotowujemy przemyślany i spersonalizowany w odniesieniu do Twojej sprawy pozew oraz strategię działania.

 

7. Nadzorujemy przebieg postępowania sądowego, reprezentujemy Cię na rozprawach i towarzyszymy aż do końcowego sukcesu, na którym zależy nam równie mocno co Tobie!

 

 

 

17 października 2017

Blog

O nas

Odfrankowieni, to kancelaria finansowo-prawna, której nadrzędną misją oraz najważniejszym celem, jest kompleksowe oraz profesjonalne wsparcie ludzi, obarczonych ciężarem nieuczciwych kredytów frankowych.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

ul. Wyspiańskiego 13/4,  Poznań         

               tel. 724 209 634

             biuro@twojprawnik.pl

 

 

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

Odfrankowieni © WebWave 2017